Z palette & MakeUp Geek eyeshadows

17. march 2017 at 17:16 | Christina

Dnešní článek bych ráda věnovala těmto mým novým produktům, ze kterých jsem naprosto unešená a jsem moc ráda, že je mohu vlastnit.

Jedná se o magnetickou Z Palette a MakeUp Geek mono stíny. Všechny produkty jsem objednávala na beautybay, takže pokud jsem Vás nalákala, neváhejte se tam mrknout.

Pokud Vás zaráží cena, tak nemusí. Opravdu se do těchto produktů vyplatí investovat a určitě nebudete litovat, protože je to zkrátka sen.
Nejdříve se zaměříme na paletku, která je opravdu velice dobře zpracovaná a cena odpovídá kvalitě. Líbí se mi jednoduchý, ale přesto krásný design. Já jsem si vybrala velikost medium. Co Vás na první pohled upoutá, je samozřejmě průhledný výřez do vnitřku paletky, kde vidíte všechny vaše skvosty.

Líbí se mi ale také nápad toho, že Vám k paletce přijdou i kovové plíšky na jiné random stíny, dále jejich poněkud vtipný vzkaz a malý návod, jak paletku využít.


* * * * *
______________________________________________________

Teď bych se ráda dostala k stínům, které jsem si do paletky pečlivě vybírala, protože to je pro Vaši paletku opravdu důležité. Stínů mám 8 (moje hlava děravá zapomněla na ten 8), takže mi jich do plné paletky zbývá ještě 7. Bohužel byly ostatní vyprodané, takže si musím ještě nějaký čas počkat.

Stíny jsou sami o sobě hodně kvalitní, vysoce pigmentované, ale malinko práší, což určitě nevidím jako negativní. Odstíny jsou krásné a každý je něčím vyjímečný. Co se mi ale úplně nejvíce líbí, jsou jejich originální názvy.

/Od shora/ Créme Brulee, Mai Tai, Cosmopolitan, Steampunk, Barcelona Beach, Bitten, Toxic, Peach Smoothie (není na fotce).


* * * * *

Do budoucna určitě plánuji i samostatný článek o MakeUp Geek stínech, protože z nich mám opravdu velkou radost.

Děkuji za přečtení!


 

8 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.